Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
4 956 просмотров
Понеділок, 19 Лютого 2018

Східний стиль: кольорові особливості оформлення

Gavrilenko

Ще у 18 столітті повна шарму та суперечностей Азія закохала у себе стриману Європу. Із тих пір самобутня культура гармонійно вписалася у наш побут. І одним із її яскравих втілень став східний стиль інтер’єрів. Що за стиль, як розібратися в його незвичайній кольоровій палітрі та чи можна застосувати її у наших будинках? Усі відповіді – у статті TRIORA.

1000 і 1 нюанс східного стилю

1000 и 1 нюанс восточного стиляСхідний стиль в інтер’єрі зумів зібрати в собі багатовікові традиції різних країн Південно-Західної та Південно-Східної Азії. Серед них Ізраїль, Індія, Туреччина, Китай, Японія, Марокко … З огляду на деякі відмінні риси культур, характерне оформлення інтер’єрів розділили на два напрямки – арабський та азіатський стилі. Чим вони відрізняються?

 • Арабському характерні шик, багато деталей та декору. Згадайте розмах Об’єднаних Арабських Еміратів – це буде яскравий приклад.
 • Азіатський більш стриманий, простий та практичний. Його добре передає традиційний японський інтер’єр.

При цьому усі напрями східного стилю мають чітко виражені спільні риси:

 • натуральні матеріали – дерево, камінь, кераміка, скло, шовк;
 • прості форми;
 • пересувні перегородки;
 • низькі компактні меблі;
 • орнаменти, розпис;
 • мозаїка, різьблення в декоративних елементах.

Окрема загадка Сходу – кольори. Саме на них роблять упор в інтер’єрі, створюючи за допомогою кольору атмосферу та характер приміщення. У арабського та азіатського інтер’єрів палітри абсолютно різні. В одному це може бути справжній вибух гарячих фарб, а в іншому – добірка м’яких кольорів з яскравими акцентами. Якщо ви хочете безпомилково відтворити східний стиль власноруч, важливо не заплутатися у кольорових поєднаннях і правильно скомпонувати відтінки в інтер’єрі.

Кольоровий код Сходу

Цветовой код ВостокаЯкі кольори будуть доречні у східному інтер’єрі? Скористайтеся асоціативною підказкою. Схід – це край дивовижної природи, спецій, парчі, шовку, золота й коштовностей. Із цього барвистого розмаїття і буде виткано інтер’єр кімнати в арабському стилі. 3-и важливих аспекти:

 1. Із основних кольорів використовуйте: білий, сірий, пісочний, світло-коричневий, теплі кольори спецій та сушених трав.
 2. Яскраві акценти роблять, використовуючи терракот, жовтий, фіолетовий, червоний. Не забувайте й про відтінки дорогоцінних та напівкоштовних каменів – смарагдовий, сапфіровий, рубіновий, аквамарин.
 3. Обирайте до 4 кольорів, які вигідно комбінуються один із іншим. Наприклад: червоний, жовтий, небесний та фіолетовий.

Азіатський стиль трохи стриманіший і має 2 характерні палітри кольорів:Азиатский стиль немного сдержаннее и имеет 2 характерные палитры цветов

 • Якщо вам імпонує Японія, тоді в основі інтер’єру буде не більше 2 кольорів природного походження: білий і коричневий, білий і чорний, пісочний і зелений. Японці намагаються не перенасичувати житло кольорами.
 • Китайський інтер’єр менш скутий відтінками. Як і в арабському, у ньому можна рясно використовувати яскраві кольори. При цьому всі вони повинні бездоганно поєднуватися між собою. Наприклад, синьо-білий можна доповнити коричневим або пісочним. Також тут кольори комбінуються переважно в орнаментах та малюнках.

Правильно підібрані кольорові формули східного стилю внесуть у наше житло більше емоцій, додадуть таємничого духу непізнаних країн. Чи буде це доречно? Звичайно! У інтер’єрах 2018 року підтримуються найяскравіші та незвичні поєднання кольорів. І доки дизайнери думають, що запропонувати клієнтам, ви можете експериментально створити свій ексклюзивний східний стиль.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader