Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
541 просмотров
Вівторок, 29 Травень 2018

Все, що потрібно знати про оздоблення квартири

Gavrilenko

Оздоблення квартири – це фундамент якісного ремонту. Без правильної підготовки шпалери не тримаються, фарби не наносяться і навіть дизайн не створюється. Чому це важливо і що ми втрачаємо у своїх ремонтах? Проаналізуємо необхідність оздоблювальних робіт і виділемо важливі етапи.

Етап перший, чорновий

План отделки квартирыНавіщо це потрібно?

 1. Чорнова обробка квартири дозволяє спочатку позбутися недоліків будівельних робіт і внести зміни в приміщення.
 2. Значно спрощує підготовчі роботи до декоративної. Інакше доведеться рівняти стіни прямо перед фарбуванням стін або наклеюванням шпалер.
 3. Якісна первинна робота гарантує довговічний кінцевий результат і спрощує усі наступні ремонти. Раз поставивши вимикач зручно, ви назавжди вирішите це питання.

Отже, вирішено: вам потрібна чорнова обробка квартири. З чого почати? З елементарного плану. Огляньте порожнє приміщення і вирішіть, що вам необхідно переробити. У первинні роботи вносять все, що стосується заміни або перебудови:

 • виконати перепланування;
 • замінити двері, вікна, підвіконня;
 • розподілити проводку, запланувати розетки і вимикачі;
 • вирівняти, стіни і стелю, зробити стяжку підлоги.

Після усіх цих робіт ви отримаєте бездоганну коробку, базу для декоративного оздоблення та створення дизайну майбутнього інтер’єру.

Етап другий, підготовчий

Подготовка отделки квартирыЯк би не була ідеально оштукатурена стіна, її необхідно шпаклювати і ґрунтувати.

Для чого ці роботи?

Шпаклівка згладжує дрібні нерівності на штукатурці, створює рівний шар під фарбування або нанесення шпалерного клею, зменшує поглинання стін. Підготувати поверхню допоможуть шпаклівки Тріора. Купити їх можна у нашому магазині на сайті. Підбираючи матеріал, орієнтуйтеся на стан стін, клімат приміщення і майбутні роботи.

 • Шпаклевка фасадная акриловая TRIORAДля вологих приміщень з сирими стінами краще обрати шпаклівку фасадну TRIORA. Вона має високу стійкість до атмосферних явищ і надійно захищає стіни від води. До того ж, цей матеріал допомагає вирівняти недоліки до 5 мм глибиною. У разі, якщо ви раптом помітили недолік у попередній роботі, можна виправити все фасадною шпаклівкою.
 • Для приміщень нормального клімату з рівними стінами без стиків підійде фінішна шпаклівка TRIORA. Вона наноситься тонким шаром до 1 мм, створює гладкий шар, ідеальний для нанесення інших матеріалів.

Не забувайте після висихання шпаклівки ошкурити стіни дрібною наждачкою.

Для чого потрібна ґрунтовка?

Її призначення – знепилити поверхню і забезпечити надійну адгезію між стіною і матеріалом, що наноситься. Протестуйте свою стіну: проведіть по ній рукою. Залишилися сліди, наче від крейди? Це пил, який погіршує нанесення наступних матеріалів. Ґрунтовка із нею впорається. Вона вбирається в поверхню, додатково зміцнює її і повністю прибирає пил. Після нанесення і висихання ґрунтовки слідів на руці не буде. Якщо є, потрібно повторити ґрунтування.

Коли стіна ошпакльована і поґрунтована, можна приступати до наступного етапу.

Етап третій, завершальний

Іноді на цьому етапі ми починаємо губитися у своїх естетичних бажаннях. Не знаєте, як виглядатиме фінальна обробка квартири? Фото схожих кімнат допоможуть вам зорієнтуватися в можливостях матеріалів, зрозуміти, як виглядатиме приміщення з пофарбованими стінами, малюнками або фотошпалерами.

А щоб будь-які матеріали в результаті красиво виглядали на стінах, виконуйте правила:

 • дотримуйтесь у приміщенні температурних умов нанесення;
 • уникайте протягів;
 • матеріали наносьте на стіну рівномірно;
 • фарби обов’язково наносити у 2 шари. 2-й шар наносять після висихання першого;
 • шпалери фарбуйте мінімум через добу після обклеювання.

Як правило, усі необхідні правила і умови нанесення матеріалу прописує виробник. Звертайте на це увагу. Дотримуючись правил, ви 100% уникнете ризиків невдалого ремонту.

Звичайно, оздоблення квартири – це чимало роботи. Але кінцевий результат гарантовано прослужить багато років.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader