Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
2 604 просмотров
Середа, 2 Серпня 2017

Коли краще починати ремонт?

TRIORA

Ремонт – трудомісткий і тривалий процес, який не терпить поспіху. Досвідчені майстри радять готуватися до ремонту виважено, враховуючи найрізноманітніші чинники, включно із погодними умовами. Як же вірно все спланувати і нічого не прогавити? Ділимося корисними порадами.

Як почати ремонт?

1. Створіть план робіт. Будьте педантичними, вибагливимита скрупульозними. Якою ви бачите майбутню кухню? А вітальню? Своєрідне технічне завдання допоможе оцінити масштаб робіт, строк, протягом якого вони триватимуть, їхню вартість, а також зрозуміти, чи потрібна вам допомога архітектора та дизайнера.
2. Маючи на руках план робіт, оцініть майбутні витрати. Порахуйте кількість матеріалів, необхідних для кожної кімнати і їхню вартість. Обов’язково врахуйте також декоративне оновлення інтер’єру – гардини, світильники, покривала. Повний перелік необхідного допоможе дізнатися передбачувану суму витрат. Відвідуйте магазини, моніторте ціни в інтернеті, прораховуйте витрати буквально.

3. Якщо вирішили робити ремонт власноруч, оцініть чи є у вас на це час та сили. Ремонт – трудомісткий процес, який забиратиме майже кожну вільну годину, включно із відпусткою, вихідними днями та вечорами буднів. Якщо ви плануєте подорож чи курси для власного розвитку, ремонт краще відкласти.

4. Пора року. За статистикою, найбільше ремонтів починається в перехідні сезони – навесні та восени. Це дійсно зручні періоди, коли холоди не заважають провітрюванню, спека не виснажує, а матеріали швидко сохнуть. Проте, за великим рахунком, якщо ви будете робити ремонт всередині будівлі, пора року не має критичного значення. Головне – дотримуватись у приміщенні відповідних для робіт вологості та температури.

Підіб’ємо підсумки. Коли розпочати ремонт? Тоді, коли у вас є чітке бачення майбутніх змін у будинку і розуміння необхідних робіт, коли ви маєте потрібну для ремонту суму грошей та готові найближчі кілька місяців присвятити будівельним матеріалам і інтер’єрним новинкам. Будь-яка справа при гарній та зваженій підготовці забезпечить успішний результат.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader