Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
2 649 просмотров
Четвер, 27 Вересня 2018

Як підготувати свій будинок до Halloween: робимо власноруч

Anna

День страшилок, привидів і цукерок… А ви любите Гелловін? Ми так і думали! Розповімо, як оформити дизайн приміщення на Гелловін, щоб свято було атмосферним і запам’яталося гостям.

Що має бути на Гелловін?

Щоб підготовка до Гелловіну в домашніх умовах не відняла багато часу, а результат здивував ваших гостей, досить кілька великих, помітних деталей, а до них – симпатичних дрібниць. Ось перевірені прийоми.

  1. Гарбузи

Найважливіший атрибут цього свята – світильник Джека. Це той самий гарбуз з вирізаними отворами очей і рота. Хочете гламурного Джека? Змастіть гарбуз клеєм і посипте блискітками – ефект приголомшливий!

Можна зробити псевдо-Джеків. Просто намалюйте маркером обличчя на стиглому апельсині.идеи на Хеловин

А якщо не подобаються зловісні голови, виріжте на гарбузах будь-які візерунки і прикрасьте їх квітами. Прикраса буде актуальна всю осінь.

  1. Привиди

Куди без них! Знадобиться:

  • марля або стара завіса,
  • клей ПВА, 
  • м’ячі,
  • банки,
  • чорні фарби.

М’яч змастіть чимось жирним, щоб легше було зняти готове привид. Марлю змочіть в рідкому клеї і накиньте на м’яч, надавши цікаву форму. Коли марля висохне, знімайте привид і малюйте йому обличчя.

Можна зробити багато прівидунів з маленьких відрізів марлі і розвісити їх як гірлянди по квартирі. Ще варіант – матерію накинути на плафон світильника. Такі прикраси зроблять дизайн кімнати на Гелловін дуже атмосферним.идеи оформления на Hallooween

  1. Мумія

Цим ви точно здивуєте знайомих! Щастить тим, у кого вдома є манекен. Його досить просто обмотати бинтами або білими канатами.

Якщо манекена немає, виріжте основу для мумії з відрізка картону (наприклад, старої коробки). Для об’єму фігури можна між бинтами додати серветки або папір. Руки мумії легко зробити зі старих капронових панчох.

Ще один варіант – скласти цілу фігуру людини зі старого одягу і обмотати бинтами її. Велика мумія буде вашим козирем не один Гелловін.как оформить дом к Хелловину

  1. Ноги відьми

Ще одна цікава прикраса своїми руками – ноги відьми. Пошукайте старі дамські черевики і яскраві смугасті колготки. Наповніть колготки, щоб надати їм об’єм і закріпіть черевики. Готові ноги сховайте під меблі або встановіть в горщику. Додайте до них мітлу і капелюх – ось і ціла композиція до свята.идеи оформления на Хеллоуин

  1. Павутиння

Розповімо кілька способів створити павутиння. Перший – візьміть відрізок марлі, зіжмакайте її, місцями порвіть і надайте максимально зношений вигляд. Отриманій основі можна додати кольору, замочивши її в чорній, білій або навіть червоній фарбі. Коли павутиння висохне, вішайте його по кутах.

Інший спосіб вимагає трохи більше часу – тут павутиння ви плетете власноруч. На стіні акуратно кріпляться швальні голки, а на них натягуються нитки. Кожне перетин ниток краще закріплювати вузлами, щоб готовий візерунок зберігся і для подальших свят.интерьер на Хеллоуин

Ці прикраси заслуговують бути центральним декором вашого будинку. Ну а на додаток до них прекрасно виглядатимуть кажани з чорного паперу, вінки із листя і чорного пір’я, тематичні паперові гірлянди і ліхтарики. Генеруйте ідеї та реалізовуйте їх. Веселого Гелловіна!

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader