Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
11 995 просмотров
Вівторок, 22 Січня 2019

Як пофарбувати, щоб прикрасити або 8 незвичайних варіантів фарбування стін

Anna

Нудно, прісно і банально? Ви маєте рацію, такий ремонт вам абсолютно ні до чого. Йдемо шляхом сміливого креативу! Розглянемо 8 оригінальних і простих у здійсненні способів пофарбувати стіни.

Новий погляд на популярні декори

Прагнучи відновити наші інтер’єри, дизайнери трохи допрацювали відомі ефекти і зробили їх більш яскравими. 

  1. Геометричний візерунок

Цей прийом ще відомий всім як колор блокінг. Зараз популярні візерунки з великих геометричних фігур, які заходять одна на іншу, створюючи контрастні композиції.

Порада: згодом, коли захочете змінити малюнок, спочатку зафарбуйте стіну двома шарами білої фарби. Так яскраві тона не будуть проступати в процесі подальших фарбувань.

  1. Багатобарвне омбре

Популярний ефект переходу кольорів на стінах нам пропонують зробити ще сміливішим. Для цього можна використовувати не два, а 3-4 тони з однієї кольорової гами або ж, навпаки, кардинально контрастні. Головне: робити ці переходи так, щоб кімната не була занадто строкатою, а поєднання кольорів були комфортні очам.

3. Кольорові відкоси

Дуже простий і симпатичний спосіб освіжити квартиру – це перефарбувати відкоси вікон і дверей. Замість класичного білого або ж загального кольору стін, підберіть колір, який буде гармоніювати із загальною кольоровою гамою кімнати.

Порада: краще використовувати фарби світлих чи яскравих відтінків. Візуально темні фарби поглинають світло з вікна і роблять кімнату темною.

Нові межі фарбування

Наступні прийоми фарбування відрізняються незвичайним підходом до створення меж на стіні. Тут нерівні стики – основна фішка кожного із запропонованих способів.

  1. Без лінійки

А це, до речі, хороший варіант для початківців ремонтників. Родзинка в тому, що стіна фарбується не в повну висоту, а до певного рівня. Тільки замість традиційної рівної лінії нам пропонують робити хвилю, зигзаг або просто навмисно недбалий край.

5. Один колір на всі поверхні

Фішка цього прийому фарбування в тому, що певна частина кімнати повністю перефарбовується в один колір. Стіна, вбудовані шафи, двері – буквально все, що потрапляє під руку, перефарбовується в один колір. Деякі навіть спеціально вішають на стіну порожні фоторамки, щоб створити додатковий обсяг і візерунок. У цьому варіанті фарбування важливо використовувати матеріал, який буде однаково добре лягати як на бетонну стіну, так і на двері. Наприклад, як шовковисто-матова фарба TRIORA.

Діємо сміливо

Ну і наостанок ми приготували найбільш незвичайні способи фарбування, які легко реалізуються.

  1. Досконала незавершеність

У цьому випадку фарбується тільки частина стіни, імітуючи незавершену роботу. Виглядає, ніби маляри пішли попити чай. Але якщо використовувати один і той же колір для цієї зони і стелі, виходить відмінне гармонійне поєднання.

7. Плями

На ідеально пофарбовану стіну хаотично бризкають фарбою, створюючи плями і патьоки. Ідеально поєднуються білосніжні стіни з контрастними кольорами. Підбирайте колір так, щоб він гармоніював із загальним інтер’єром кімнати. До речі, це відмінне рішення для маскування випадкових плям.

8. Промінь світла

Щоб не помилитися з результатом, краще реалізовувати це фарбування з настінним світильником. Як виконувати?

Під плафоном настінного світильника малюєте широкий промінь світла до будь-якого зручного вам рівня. Готово. У разі такого ж фарбування зі світильником на підлозі, доведеться тримати лампу у кімнаті незмінно на одному місці, щоб не відокремлювалася від променя.

Знайшли ідею для себе? Пробуйте безбоязно! 2019 й – це рік персоналізації інтер’єрів, який дозволяє нам експериментувати і творити відповідно до власних бачень і побажань.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader