Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
524 просмотров
П’ятниця, 25 Травень 2018

Як прикрасити будинок, виходячи зі свого кольоротипу?

Gavrilenko

Ми всі хоч раз проходили на свій кольоротип тест, але одиниці застосовували його результати у щоденному житті. Хоча, насправді, використовувати ці знання можна всюди. Наприклад, якщо підібрати кольорову гамму інтер’єру за типом зовнішності мешканців, вони чудово виглядатимуть у своєму будинку і відчуватимуть максимальний психологічний комфорт. Вже цікаво? Тоді читайте подробиці.цветотип тест

Як застосовувати кольоротип в інтер’єрі?

Кольоротип проглядається не тільки у зовнішності людини, але і й у її характері та емоційному темпераменті. Тож, навіть не знаючи людину близько, можна скласти певне уявлення про її особистість. Сьогодні кольорова психологія у дизайні інтер’єру набирає обертів, тому дизайнери інтер’єру враховують тип свого замовника при підборі стилю, кольорової гами та виборі унікальних акцентних деталей.

Літо

прованс в интерьере

До цього типу належать блондини і світло-русяві люди, із сірими, зеленими і сіро-блакитними очима. Вони елегантні, люблять красиві речі, натуральні матеріали.

Ідеальна літня палітра – холодні та тьмяні кольори, припилені відтінки. Із малюнків підійдуть орнаменти, квіткові принти, симетричні візерунки. Літньому кольоротипу підійде дизайн інтер’єру в традиційному класичному або перехідному стилі. Люблять літники прованс і кантрі з елементами старовини. Ці стилі ідеально підкреслюють сезонну атмосферу.

Читайте також “10 гарячих інтер’єрних трендів весна-літо 2018 року”

Осінь

стиль шале в интрьереЛюди осені виділяються темним волоссям з рудуватим відтінком і світлими очима. Вони прагнуть саморозвитку, не втомлюються вчитися і пізнавати, цінують мистецтво.

Осінній кольоротип використовує теплі насичені тони. Цінується затишна обстановка, елементи ручної роботи, декоративні деталі з особливим сенсом і своєю історією – зліплений власноруч горщик, сплетене мамою покривало, привезена із подорожі картина. Вітаються меблі з натуральних матеріалів, м’які тканини, жовті метали. Буде доречним стиль шале, затишний максималізм.

Читайте також “Кольорова гамма стилю шале”

Зима

ар-деко в интерьереУ тих, хто відноситься до зимової стихії темне волосся та очі. Це емоційні пристрасні особистості, які цінують екстрим і нові відчуття.

Для зимового інтер’єру варто вибрати колір фарби холодний і чистий, без відтінків і домішок. Найпопулярніші візерунки – чіткі геометричні фігури. В обробці часто обирають структурні покриття, рельєфи. Зимова обстановка в будинку цінує стриманість, бездоганні поєднання кольорів і матеріалів. Відповідні для зими стилі – мінімалізм, ар-деко.

Весна

шинуазри в интерьереРусяві та блакитноокі люди – це представники весняного кольоротипу. Вони люблять рух, енергію, усілякі новинки.

Найкраще особистості весняного кольоротипу відчувають себе в сучасному модному інтер’єрі. Це може бути лофт, бохо-вінтаж, шинуазрі. Яким кольором декорувати інтер’єр для людей весни? Це повинні бути теплі і соковиті тони. У дизайні використовуються оригінальні акценти, поєднання різних матеріалів, яскраве освітлення.

Читайте також “Бохо-вінтаж: новий весняний тренд”

Інтер’єр за кольоротипом – це вдалий прийом для створення комфортної обстановки, яка однозначно імпонуватиме мешканцям.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader