Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
14 545 просмотров
Понеділок, 17 Вересня 2018

Як відіпрати фарбу з одягу?

Anna

Полінувалися перевдягнутися при фарбуванні, недогледіли, випадково торкнулися до пофарбованої поверхні – це все створює ризик забруднитися фарбою. Як відіпрати фарбу з одягу і не зіпсувати річ? З’ясовуємо секрети прання у професійних малярів.

Велике прання

Що кажуть ті, хто працює із фарбою щодня? Їх правило – мати комплект робочого одягу. Будемо відверті: у 80% не можна відіпрати фарбу з одягу. Мета лакофарбових матеріалів – залишитися на поверхні не дивлячись ні на що, тож прання фарби вимагає нетрадиційних рішень.

Коли можна позбутися плями фарби?

  • Пляма свіжа
  • Малого розміру
  • Забруднили щільну тканину – джинс, плащівка.

Складна в роботі алкідна емаль – ті емалі ПФ-115, якими повсюдно фарбують лавки у парках, залишилися на багатьох джинсах. Із ними можуть не впоратися навіть розчинники.

Із фарбами на водоемульсійній основі боротися легше. Так інтер’єрна фарба TRIORA легко вимивається водою.

Що використовують від плям фарби?

  • Алкідні розчинники, уайт-спірит. Із ними позбавляються складних плям. Речовини агресивні і часто псують тканину, роз’їдаючи нитки і знебарвлюючи її.
  • Рослинна олія. Часом вона ефективна. Але є й інша сторона – чи вдасться вивести масну пляму від самого масла?
  • Мило для прання, засоби для виведення плям. Помічники в пранні фарб на водній основі за умови, що пляма не засохла.

Як вивести фарбу з одягу, щоб отримати якісний результат?

3 секрети малярів

  1. Золоте правило – дія на швидкість. Чим швидше ви почнете прання одягу, тим більше шансів на бажану чистоту. Вирішальними будуть й 15 хвилин. Отримали пляму? Знімайте річ і промивайте її під проточною водою. Можна замочити в тазу, щоб фарба не засохла і після того, як пляма намокне, почати промивати матерію.
  2. Тріть правильно. Як видалити фарбу з тканини, щоб пляма не збільшилася? Обов’язково відтирати її від країв до центру. В іншому ж випадку, забруднення перейде далі, ускладнивши ситуацію.
  3. Приступаючи до прання, оцініть ризики. Розчинники можуть остаточно зіпсувати річ. Чи є сенс пробувати? Зрештою, невелика пляма маскується модними нашивками або машинною вишивкою в ательє.

Забрудненій фарбою речі повернути початковий вигляд досить складно. І тому, щоб несподівано не отримати новий наряд для ремонтних робіт, намагайтеся максимально захищати себе від випадкових плям і звертайте увагу на оголошення «Пофарбовано!».

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader