Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
4 219 просмотров
Середа, 14 Листопада 2018

Яким буде актуальний дизайн кухні в 2019?

Anna

Новий рік – нові тренди в інтер’єрі. А що б вам хотілося змінити у своєму будинку? Ми починаємо з кухонь. Тим більше, що деякі тенденції кухонних інтер’єрів можна застосовувати і в інших кімнатах будинку.

Головні риси кухонь-2019

 • Класики і сучасники у новому році об’єднуються, відбувається злиття двох стилів в інтер’єрі. Поєднують практичний підхід до облаштування і класичну добротність матеріалів. Форми меблів залишаються суворими і геометричними, а ось в оформленні фасадів можна використовувати інші тренди року
  тренды в оформлении кухонь 2019
 • Мінімалістичний інтер’єр з акцентом на матеріали. На першому місці дерево, за ним – камінь, джут, шкіра. Якщо у вас на черзі ремонт на кухні, вибирайте еко-стиль. У ньому натуральні матеріали і стримана обстановка.
  тренды в оформлении кухонь 2019
 • Поєднання фактур. Гладке і рельєфне, дерев’яне і мармурове, кам’яне і латунне – чим виразніше контраст фактур, тим оригінальніше дизайн кухні 2019.
  тренды в оформлении кухонь 2019
 • Вбудована техніка. У кухні нового року всі прилади потрібно непомітно вписати в загальний дизайн і стиль. Модно максимально виключити їх з поля зору. Крім техніки використовуйте ергономічні меблі-трансформери, щоб забезпечити кухню необхідними функціями та економити місце.
  тренды в оформлении кухонь 2019
 • Тренди в дизайні інтер’єру 2019 пропонують використовувати в будинках новітні технології. Чим більше корисної техніки, тим краще життя господарів. Приблизно з таким гаслом дизайнери активно впроваджують в будинку різні новинки зі світу електроніки. Автоматичний відкупорювач винної пляшки або мікрохвильовка з Wi-Fi – вирішувати вам.
 • Підвісні світильники завжди популярні в кухонних інтер’єрах, а дизайн майбутнього року пропагує використовувати їх скрізь де можна. Кращий хід зі світлом в інтер’єрі – зонування приміщення.
  тренды в оформлении кухонь 2019
 • Зелений в майбутньому році – король кольорової палітри в кухнях. Причому, дизайнери дозволяють використовувати будь-які його відтінки – від зеленого смарагдового до легкого оливкового.
  тренды в оформлении кухонь 2019
 • Матовий чорний. Цей колір у кухонній палітрі в 2019 році так само популярний, як зелений. Його використовують в деталях, додаючи світлим інтер’єрам виразності. Матовість робить колір більш м’яким і затишним. Він шикарно контрастує з глянсовими стільницями і посудом.
  тренды в оформлении кухонь 2019

Багато з побоюванням сприймають свіжоспечені тренди, думаючи, що їх актуальність триватиме не довше року. У випадку з кухнями 2019 будьте спокійні – ці інтер’єри адаптовані до сучасного стилю і способу життя людини, у найближчі роки не втратять свого шарму. Впроваджуючи тренд, ви робите вкладення на кілька років.

Оновити кухню? Легко! У вас в запасі багато цікавих ідей

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader