Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
588 просмотров
Середа, 16 Травень 2018

Якими продуктами швидко і якісно зробити ремонт?

Gavrilenko

Що вам потрібно: бездоганний ремонт або швидке вирішення питання шпалер, що набридли? У першому випадку будь-яка економія вплине на якість. А от у косметичному ремонті можна відійти від канонів, виконавши його швидко і ефективно. Для цього знадобиться тільки фарба для стін і 1 вільний день. Подивимося, що радять професіонали.

Як виконати ремонт нашвидкуруч?

ремонт на скорую рукуНайпростіший варіант поновлення кімнати з малими витратами – перефарбувати стіни і стелі. Майстрами перевірено: акрилові фарби для стін – найкращі помічники у швидкому й результативному ремонті. У чому «плюси» фарб?

Інтер’єрні фарби TRIORA повністю перекривають попередні покриття, включаючи кольорові візерунки на шпалерах, випадкові брудні плями і навіть дитячі малюнки фломастерами.

  • Економно витрачаються: в середньому 1 літром можна пофарбувати 8-10 м² поверхні.
  • Матеріали наносяться прямо на попередні поверхні без складної підготовки.
  • Швидко висихають і не вимагають багато часу в роботах.

Важливо! Розраховуючи тривалість косметичного ремонту, обов’язково подивіться час висихання матеріалу. Якщо виробник вказав розбіг у часі, наприклад, 4-12 годин, орієнтуйтеся на найбільші показники. Краще витримати повний цикл, аніж потім виправляти недоліки.

Як пофарбувати стіни?

Как покрасить стеныПочинаємо роботу з підготовки.

  • Огляньте шпалери. Місця, де матеріал трохи відклеївся, приклейте ПВА.
  • Якщо залишилися отвори від картин або полиць, на додачу до фарби потрібно купити шпатлівку фасадну малого фасування. Її наносять в 1 шар до 3 мм, за рахунок чого можна швидко закрити дірки у стіні. Після того, як шпатлівка висохне, прошліфуйте її дрібною наждачкою.
  • Протріть стіни сухою ганчіркою, видаліть пил і дрібні забруднення.
  • Нанесіть на стіни фарбу-ґрунт. Її можна зробити, розбавивши частину фарби на 20% чистою водою.

Навіщо ґрунтувати стіни, якщо ремонт тільки косметичний? Будь-який матеріал рівномірно наноситься тільки на проґрунтовану поверхню. У нашому випадку ґрунтування фарбою, якою потім будуть фарбувати, забезпечить кращий розподіл кольору. Плюс – ґрунтовка краще скріплює усі поверхні між собою. Виходить рівний колір і міцне покриття.

Після того, як фарба-ґрунт висохне, нанесіть нерозбавлену фарбу у два шари.

Скільки фарби необхідно купити?

Обов’язково врахувати усі роботи, які будуть виконуватися цим матеріалом. Це:

  • ґрунтовка стіни розведеною фарбою;
  • фарбування двома шарами фарби.

Тепер рахуємо витрату матеріалу.

Щоб отримати необхідну ґрунтовку, частину готової фарби відливаємо і розбавляємо водою на 20%. На 1 м² поверхні такого матеріалу потрібно 80-100 мл.

Інтер’єрні фарби TRIORA в готовому стані витрачаються в середньому по 100-150 мл на 1 м². Із огляду на те, що ви наносите фарбу у 2 шари, множте все на 2.

Розрахунок потрібної кількості фарби завжди буде відносним. Його неможливо прорахувати до дрібниць. Усе залежить від стін, інструментів, якими фарбують, професіоналізму працівників. Щоб не помилитися, завжди рахуйте із запасом.

Професіонали запевняють: економним може бути тільки один ремонт – косметичний. І тепер ви знаєте усі його ключові моменти.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader