Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
4 390 просмотров
Середа, 9 Серпня 2017

Японський стиль і дизайн ванної кімнати

Gavrilenko

Дивовижна країна сонця, що сходить надихнула не одного дизайнера на створення унікальних інтер’єрів. Найбільш популярний цей стиль у вітальнях, спальнях, кухнях. А серед останніх трендів – японський стиль в інтер’єрі ванної. Він чудово виглядає у сучасних ванних кімнатах. І якщо ви давно думали над ремонтом у ванній, рекомендуємо зупинитися саме на японському стилі.

Що характерно ваннам в японському стилі?

Что характерно ваннам в японском стиле?

  1. Межі. У ванних кімнатах в Японії заведено розділяти рукомийник, душ і ванну на окремі зони. У ванній кімнаті сучасної квартири можна відмежувати саму ванну за допомогою перегородки з матового скла. Якщо місце дозволяє – підійде розсувна система.
  2. Лаконічність. Дизайн ванної в японському стилі передбачає якомога менше зайвих деталей в обстанові. В ідеалі для сучасної ванної – зробити вбудовану шафу, куди ви заховаєте все строкаті баночки засобів для гігієни та сушарки для рушників. Не порушуйте красу спокою.
  3. Натуральні матеріали. Японські ванні обробляли деревом та каменем. Тим, хто вирішив зробити інтер’єр у японському стилі власноруч ми рекомендуємо використовувати плитку для стінки і підлоги. Є великий вибір кераміки з імітацією каменів чи бамбука – ефектно, зручно в догляді. Якщо все ж хочете трохи натуральних матеріалів, використовуйте дерево для облаштування самої ванної.
  4. Бронзовий метал. Ручки, змішувачі, утримувачі для рушників – все це уживайте в бронзовому кольорі. Золото порушує спокій японського стилю, а білий метал занадто холодний для нього.
  5. Японський стиль у ванній передбачає м’яке та розсіяне світло. Найкраще розташувати світильники по периметру приміщення, обирати лампи жовтого світла.
  6. Теплі і гармонійні кольори. Бежевий, молочний, кавовий, колір перлин, піску і карамелі – доречні усі кольори, які асоціюються з теплом і спокоєм. Для контрасту можна використовувати коричневий. Для невеличких яскравих акцентів кращими будуть червоний та зелений.

Чим іще можна підкреслити географію стилю? Декоративним панно з плитки, де зображені гори, солом’яною циновкою або плетеним килимком на підлозі, зеленими рослинами в горщиках. Японський стиль такий прекрасний у своєму втіленні, що заслужено входить до списку популярних дизайнів ванних 2017.

Ванна у японському стилі – це острівець усамітнення, де людина позбавляється від денних тягот чи навпаки, відроджує у собі сили для продуктивного дня. Створивши у своїй ванній острівець далекого Сходу, ви отримаєте модний інтер’єр і затишне місце нірвани.дизайнов ванной 2017

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader