Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
3 819 просмотров
Понеділок, 7 Серпня 2017

Інтер’єр спальні 2017: ідеї оформлення

Gavrilenko

Створення інтер’єру спальні – це тонке поєднання психології, творчості та моди. Знаходитесь на порозі ремонту, міркуючи як оформити спальню? Кращим виходом буде підібрати до своїх особистих побажань свіжі дизайнерські рішення. У цій статті зібрані тенденції 2017 року, а також найцікавіші варіанти оформленя сучасних спалень.Идеи оформления спальни

Чотири стовпи сучасної спальні

  1. Простір. З боку психології простір у приміщенні надєє людині відчуття свободи, заспокоює. Чим більше у спальні вільного простору, тим комфортніше вона для відпочинку.
  2. Ергономічні меблі і меблі-трансформери. Меблі повинні займати мінімум місця і виконувати максимум функцій. Використовуйте в інтер’єрі приховані місця зберігання речей, вбудовані меблі або модні зараз відкриті гардеробні по периметру кімнати.
  3. Натуральні матеріали. Дерево, вовна, текстиль, а також кантрі-мотиви – це те, що переважає в роботах дизайнерів, потіснивши метал, скло і пластик.
  4. Кольорове оформлення. У цьому сезоні кращі кольори для спальні – зелений, синій, блакитний, рожевий. Свіжі і м’які, вони виразно виглядають, комфортні для очей, допомагають розслабитися. Найцікавіше рішення – поєднання синього, сірого та блакитного кольорів.Четыре столпа современной спальни

Родзинки сонного царства

Недарма кажуть, що скрізь важливі деталі. Саме вони, такі стильні і яскраві, створюють настрій та атмосферу, роблять дизайн спальні. У новому сезоні відзначилися такі ремонтні рішення:

  • Скульптурна стіна. Гарний рельєф на стіні можна створити за допомогою структурної фарби «TRIORA». Вона зручна у застосуванні, легко наноситься на поверхню. Для створення об’ємного малюнка використовують звичайний шпатель, валики для декоративних робіт і навіть такі підручні засоби, як губки та щітки.
  • Додайте «лофт». Традиційні для стилю «голі» стіни у новому сезоні виступають одним з оригінальних рішень оформлення спальні. Оздобте частину цегляної стіни декоративною рамкою. Так цегла перетвориться на декоративний елемент. Рівну бетонну стіну можна декорувати, хаотично пофарбувавши покривши тонким шаром по непофарбованій поверхні.
  • Ліжко на подіумі. Якщо планується купівля меблів у спальню, замовте собі ліжко на підйомі. По-перше, це зараз на верхівці моди, а по-друге, під ліжком можна вмістити цілий гардероб, заощадивши місце.
  • Оригінальні деталі на тлі стриманого дизайну. Світильники з хутра, плетені килимки, в’язані покривала – сучасна спальня полюбляє неординарні предмети.
  • Вироби Hand made. Вишивки, статуетки, малюнки – те, що зроблено своїми руками у нинішньому році – кращий тренд в оформленні спальні. Ідеї ​​можна знайти в інтернеті на творчих майстер-класах.Изюминки сонного царства

В основі дизайну спалень нинішнього року – невимушений стиль, натуральні матеріали, раціональне використання простору. Така кімната зручна та індивідуальна, створює широкий простір для творчості. Вже відчуваєте спрагу змін? Впевнені, у вас все вийде!

Дизайн спальни Идеи для спальни

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader