Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
616 просмотров
Понеділок, 21 Травень 2018

Золото знову в моді: декоруємо з TOP-lasur TRIORA

Gavrilenko

Зайва скромність ні до чого, додайте золота в інтер’єр! – закликають нас дизайнери у новому сезоні. Тренди дизайну 2018 року ефектно адаптували золото до сучасного мінімалістичного інтер’єру, додали обстановці благородний шик. Хочете спробувати? Розповімо, як реалізувати цікаві ідеї за допомогою 1 декоративного матеріалу.

5 важливих фактів про золото в інтер’єрі

золото в интерьере

Перш ніж озолотити свою квартиру, візьміть до уваги основні дані про цей тон. Вони допоможуть не переборщити з кольором і красиво додати його в інтер’єр.

  1. Колір дорогоцінного металу – це споріднений колір жовтого, вважається середнім тоном між жовтим і помаранчевим. Якщо розглядати колір саме так, вам буде набагато простіше з ним працювати.
  2. Візуально він робить темні кімнати тепліше і яскравіше, відбиває світло. На емоційному рівні асоціюється з добробутом, підвищує активність, покращує увагу, позитивно впливає на роботу головного мозку.
  3. Незважаючи на всю привабливість, золото в дизайні краще використовувати в помірній кількості. Забагато кольору може створити напружену атмосферу в домі, викликати у мешканців дратівливість, провокувати сварки.
  4. Щоб колір увійшов в інтер’єр комфортно, використовуйте його у пропорції 1 до 3. Наприклад, у кімнаті можна оформити цим кольором тільки 1 стіну.
  5. Найкраще золотий поєднується із теплими кольорами червоно-коричневої палітри. Найвигідніший контраст створює із синім, блакитним, бірюзовим і чорним кольорами.

Яке декоративне покриття вибрати для золотистих поверхонь?

«TOP LASUR» декоративное покрытие TRIORAСтворити легку декоративну позолоту допоможе TOP-lasur TRIORA. Це безбарвний прозорий лак на водній основі із золотими пігментами.

Для яскравого однорідного покриття лазур потрібно наносити тільки на підготовану пофарбовану поверхню. На чисто білому тлі блиск матеріалу практично непомітний, може вийти жовтуватий нерівномірний відтінок. Найкраще ж золоті пігменти виглядають на відтінках жовтої палітри – від бежевого до світло коричневого. Така основа підсилює золотистий пігмент, робить колір соковитим і яскравим.

Ще один варіант – нанесення TOP-lasur TRIORA на темну контрастну основу: бордо, синій, пурпуровий, чорний.

Що можна виконати за допомогою лазурі TRIORA?

Оптимальний варіант – пофарбувати у золото одну з акцентних стін кімнати. Можна використовувати дальню стіну навпроти вікна, на яку падає світло. Так буде краще видно саму фарбу, блиск висвітлить темні зони, а гладка поверхня відбиватиме природне світло.

Важливо! Найкраще наносити лазур широким пензлем. Так ви зможете регулювати кількість блиску на поверхні і розподіляти матеріал рівномірно.

Що можна зробити?

  • Пофарбувати шпалери. Цей прийом виконується у два заходи. На підготовлену поверхню наносять фарбу потрібного кольору. Після її висихання зверху наносять декоративну TOP-lasur TRIORA. Блиск підкреслить опуклий малюнок на шпалерах, відтінить основний колір.золотые обои
  • Гладка блискуча стіна. Дуже модно зараз імітувати монолітні золоті плити. Для цього підберіть тон фарби, максимально близький до кольору металу. Пофарбуйте стіну і після нанесіть зверху лазур. Матеріал краще наносити, створюючи легкі кольорові переходи. Так покриття буде схоже на лист старого металу.золотая стена
  • Структурна поверхня. Для створення об’ємної стіни знадобляться кварц-грунт, структурна фарба і золота лазур. Структурна фарба TRIORA дозволяє створювати будь-які візерунки – від геометричних цеглинок і до абстрактних малюнків. Якщо ви хочете заощадити час, структурну фарбу можна затонувати, щоб перед нанесенням лазурі повторно не фарбувати поверхню. Коли об’ємний візерунок висохне, покрийте його декоративним матеріалом.золотая структурная стена

Як ще незвично оформити стіни із застосуванням золотої лазурі, дивіться тут

Не бійтеся золота в інтер’єрі. При правильному застосуванні воно прикрасить будинок, зробить інтер’єр ефектніше. А ще психологи кажуть, що елементи розкоші в домі налаштовують мешканців на збагачення і процвітання. Мабуть, модний тренд нам не завадить.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader